Chcete si zašportovať zadarmo?

Ponúkame Vám tri možnosti ako na to

Prvá možnosť: Odporúčajte nás !!!

1. Dohodnite si osobné stretnutie prostredníctvom emailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel.čísle 0915 949 842 a zaregistrujte sa do rezervačného systému nášho Šport Centra a dobite si kredit minimálne 10,00 € a od nás obdržíte Vaše registračné číslo.

2. Odporučajte naše Šport Centrum Vaším známym. Tí pri registrácii a zakúpení kreditu uvedú Vaše jedinečné registračné číslo, ktoré od nás obdržíte pri registrácii a náš systém Vám automaticky navýši Váš kredit o sumu zodpovedajúcu 10 % zo zakúpeného kreditu Vami odporúčaného známeho.

Druhá možnosť: Staň sa inštruktorom TRX !!!

1. Máš známych, ktrorých zaujalo cvičenie TRX a chcú sa tomuto druhu cvičenia pravidelne ? Buď ich „LEADER“ a cvič ZADARMO a získaj medzinárodný certifikát TRX!

2. Ak máš takéto ambície, kontaktuj nás prostredníctvom emailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel.čísle 0915 949 842 a Tvoja skupina Ti pomôže stať sa certifikovaným inštruktorom.

Tretia možnosť: Staň sa príležitostným zamestnacom nášho Šport Centra !!!

1. Máš kopec voľného času a chceš cvičiť ZADARMO ? Kontaktuj nás prostredníctvom emailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel.čísle 0915 949 842 a my si s Tebou dohodneme osobné stretnutie.

2. Po absolvovaní stretnutia prebehne mini výberové konanie, po ktorom Vám oznámime, či sa naše požiadavky stretli s Vašími a Vy môžete začať pracovať u nás v Šport Centre.